Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky eBook

Fatimma.cz Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky Image

INFORMACE

Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Paula Harrison. Přečtěte si s námi knihu Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,87 MB

ISBN: 9788025337820

POPIS
První díl napínavé série pro malé čtenářky, které mají rády napětí, dobrodružství, ale i krásné šatyMilly a Jess jsou nejlepší kamarádky. Nic na tom nemění skutečnost, že jedna je princezna a druhá zámecká služebná. Jsou si podobné jako vejce vejci, proto si s oblibou vyměňují své role a baví se tím, jak ostatní napálily. Když se ale ztratí démantová korunka malého prince Edwarda, jde legrace stranou. Pokud ji nenajdou dřív, než začne narozeninová oslava, bude z toho pěkný poprask. Kamarádkám je jasné, že musí začít jednat. A to hned!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Kamarádky ze zámku - Případ ukradené korunky - Paula ...
Kamarádky ze zámku - Případ ukradené korunky - Paula Harrisonová . Dvě kamarádky, jedna záhada a několik podezřelých! První díl napínavé série pro malé čtenářky, které mají rády napětí, dobrodružství, ale i krásné šaty. Milly a Jess jsou nejlepší kamarádky.
Kamarádky ze zámku: Případ ukradené korunky - Paula ...
Kamarádky ze zámku - Případ ukradené korunky Autor: Harrisonová, Paula Nakladatel: Fragment EAN: 9788025337820 ISBN: 978-80-253-3782- Originál: Tiara Friends - The Case of the Stolen Crown Překlad: Švábová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY