Ďejiny Argentiny, Uruguaye a Chile eBook

Fatimma.cz Ďejiny Argentiny, Uruguaye a Chile Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ďejiny Argentiny, Uruguaye a Chile! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ďejiny Argentiny, Uruguaye a Chile a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Ďejiny Argentiny, Uruguaye a Chile.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

ISBN: 9788074221934

POPIS
Historie významných jihoamerických států od našeho předního odborníka zachycuje jejich bohatou minulost, přes španělskou conquistu až po dramatické zvraty v průběhu 20. století.Monografické zpracování dějin států, jejichž společná koloniální minulost zakládá i v současnosti reálné možnosti politické a hospodářské integrace. Obsáhlá kniha seznamuje s moderními dějinami tří významných jihoamerických států. V úvodu se autor věnuje období osidlování těchto území bílými kolonisty, dále se však soustředí především na 19. a 20. století. Celá kapitola je věnována národním literaturám.
STÁHNOUT ČÍST
Dějiny Argentiny, Uruguaye, Chile (Book, 1999) [WorldCat.org]
Dějiny Argentiny, Uruguaye a Chile Autor Jiří Chalupa. Historie významných jihoamerických států od našeho předního odborníka zachycuje jejich bohatou minulost, přes španělskou conquistu až po dramatické zvraty v průběhu 20. století.
Dějiny Argentiny, Uruguaye a Chile - MAGNETPRESS.cz
Dějiny Argentiny, Uruguaye, Chile. [Jiří Chalupa] Home. WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create lists, bibliographies and reviews: or Search WorldCat. Find items in libraries near you ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY