Co byste měli vědět o rakovině prsu eBook

Fatimma.cz Co byste měli vědět o rakovině prsu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Co byste měli vědět o rakovině prsu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Co byste měli vědět o rakovině prsu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Co byste měli vědět o rakovině prsu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,51 MB

ISBN: 9788024730639

POPIS
Monografie je určena k poučení široké veřejnosti. Přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i v léčbě této choroby. Jsou v ní vysvětleny možné vedlejší účinky léčby časné a pozdní a možnosti jejich předcházení či mírnění. Uváděny jsou i léčebné výsledky a důvody dlouhodobého, prakticky doživotního sledování.Hlavní autorka i spoluautoři jsou zkušení onkologové a radioterapeuti z různých pracovišť napříč Českou republikou, kteří v knize vycházejí z mnohaletých zkušeností s léčbou a onkologickou péčí o nemocné naší populace. Právě z praxe znají, že pacientky přicházejí do ordinace neinformovány a často ani nevědí, na co se mají lékaře zeptat.Na našem trhu dosud nebyla podobná populárně-vědecká monografie k dispozici. Doporučit ji lze nejen všem ženám, ale i mužům - potenciálním partnerům nemocných žen.Publikaci doplňují slova právničky týkající se práv pacientů.
STÁHNOUT ČÍST
Co byste měli vědět o rakovině prsu - Jitka Abrahámová ...
Co byste měli vědět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání Kniha přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i léčbě této choroby.
Co byste měli vědět o rakovině prsu | Dumknihy.cz - knihy ...
Co byste měli vědět o rakovině prsu. Monografie je určena k poučení široké veřejnosti. Přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i v léčbě této choroby. Jsou v ní vysvětleny možné vedlejší účinky léčby časné ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY