Básnické spisy I. eBook

Fatimma.cz Básnické spisy I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Básnické spisy I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Básnické spisy I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Básnické spisy I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,41 MB

ISBN: 9788025713662

POPIS
Egona Bondyho netřeba představovat: guru několika generací nonkonformní mládeže, světec českého undergroundu, svérázný filozof, pozoruhodný prozaik a především – vynikající básník. Projekt Bondyho sebraných básnických spisů si klade za cíl představit poprvé v úplnosti jeho básnickou tvorbu, včetně nově objevených či rekonstruovaných textových materiálů. Proponované tři svazky nepřinesou „pouze“ Bondyho vlastní texty, nýbrž i ediční aparát; naše edice se tak svými parametry v mnohém přibližuje kritickému vydání. Zárukou kvalitního edičního zpracování je Martin Machovec, přední český editor, literární historik, znalec Bondyho díla a kronikář českého undergroundu. První svazek přinese legendární texty z let 1947–1963.
STÁHNOUT ČÍST
Basnicke spisy i egon bondy | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Kniha Básnické spisy III. - Bondy Egon, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Básnické spisy III. - Bondy Egon.
Básnické spisy Otokara Březiny I., II., III., IV. | Aukro
Hledáte Básnické spisy I.- 1947-1963 od Egon Bondy? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY