Vespasián 3: Falešný římský bůh eBook

Fatimma.cz Vespasián 3: Falešný římský bůh Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vespasián 3: Falešný římský bůh! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vespasián 3: Falešný římský bůh a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vespasián 3: Falešný římský bůh.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,42 MB

ISBN: 9788075076960

POPIS
Třetí román autorovy série o Vespasiánovi začíná roku 34. Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života. Ale politické události v Římě – Tiberiova vzrůstající pomatenost a zhýralost i prohlubující se obilná krize – ho přivádějí zpět.Když se císařem stává Caligula, je Vespasián přesvědčen, že se situace zlepší. Místo toho je svědkem toho, jak se ze zářící římské hvězdy postupně stává zpustlý šílenec toužící po krvi. Okázalé přesvědčení, že je bohem na zemi, incestní vztah se sestrou a k smrti vyděšený senát nejsou nic proti Caligulovu nejambicióznějšímu plánu.K jeho uskutečnění císař potřebuje historický předmět, který mu musí někdo přivézt z Alexandrie. Tam je ho ovšem třeba ukrást z přísně střeženého místa – a tímto úkolem Caligula pověří Vespasiána.
STÁHNOUT ČÍST
Vespasián Falešný římský bůh - Robert Fabbri — Kniha.cz
Kompletní technická specifikace produktu Vespasián 3 - Falešný římský bůh - Robert Fabbri a další informace o produktu.
Robert Fabbri - Vespasián - Falešný Římský bůh | Levné knihy
3. kniha v sérii Vespasián. O čem je kniha Vespasián: Falešný římský bůh? Třetí román autorovy série o Vespasiánovi začíná roku 34. Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY