Armáda 5 eBook

Fatimma.cz Armáda 5 Image

INFORMACE

Armáda 5 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milan Kopecký. Přečtěte si s námi knihu Armáda 5 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Armáda 5.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

ISBN: 9788076480100

POPIS
Bojovou cestu jednotek 1. čs. armádního sboru v SSSR popisují mnoha způsoby stovky a možná i tisíce nejrůznějších knih, počínaje memoáry a odbornými studiemi konče. Můžeme se tak seznámit s osudy pěšáků, výsadkářů, tankistů, dělostřelců i průzkumníků. Méně publikací se věnuje těm druhům vojska, jejichž činnost v poli už není tolik patrná, jako například ženistům, zdravotníkům a spojařům. Ale pokud je autorovi známo, dosud nevznikla žádná specializovaná práce o automobilových jednotkách československé zahraniční armády v SSSR a proto se rozhodl připravit alespoň skromnou sondu do této problematiky. Vždyť bez munice, proviantu, paliva, zdravotnického a intendančního materiálu, dodaného včas na správné místo by českoslovenští vojáci těžko mohli uskutečnit jakoukoli etapu svého pochodu „z Buzuluku do Prahy“. Je třeba mít též na zřeteli, že v rámci 1. československého armádního sboru armádního sboru sloužilo více než 2000 řidičů, automechaniků a dalších vojáků, kteří se svou činností přispívali k tomu, aby všechna vozidla sboru mohla podávat stále potřebný výkon.
STÁHNOUT ČÍST
lznamest.army.cz
Armáda spásy provozuje sociální zařízení a komunitní centra, ve kterých poskytuje více než 60 registrovaných sociálních služeb. Každý den jejich služeb využívá přes tisíc znevýhodněných osob.
5. ARMÁDA č.5 Automobilní jednotky 1.čs.arm.sboru 1944 ...
The Tracer 118 is our ultimate Big Mountain performer. Elf Shoe Technology in the nose and a slight tail rocker keep things surfy, but this ski is designed with big boy terrain in mind, integrating Adaptive Mesh to absorb and power through any snow condition.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY