Dračí dech eBook

Fatimma.cz Dračí dech Image

INFORMACE

Dračí dech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Clive Cussler. Přečtěte si s námi knihu Dračí dech na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dračí dech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,12 MB

ISBN: 8073411474

POPIS
Děj dalšího románu Cliva Cusslera vysílá Dirka Pitta a jeho kamarády do nerovného souboje s japonskou tajnou sektou Zlatí draci, kteří díky technologickému pokroku i netušené síle kapitálu získali horký a zničující dech. V jeho žáru se v brzké době mohou zmítat jak evropské, tak i zámořské země. Dirk Pitt se vydává po stopě potomků samurajů, kteří vedeni snahou pokořit svět a prosadit přednosti orientálních kultur neváhají použít jakéhokoli násilí. Takový problém nemohou vyřešit úředníci ve Washingtonu, ale právě muži bez bázně a hany, neohroženě čelící narůstajícímu nebezpečí přímo v první linii. Nebyl by to ale Dirk, aby svými uštěpačnými poznámkami nepřiváděl do úzkých nejen své přítelkyně, ale i své soky. A dokonce si najde trochu času na svého koníčka – posadit se za volant stařečka veterána a pustit se do nerovného závodu. Z mořského dna, na paluby lodí, do kanceláří tajných služeb či do tajných chodeb japonských ostrovů vedou cesty těch, kteří musí zastavit tikot hodin, předznamenávající výbuch desítek atomových bomb po celém světě.
STÁHNOUT ČÍST
Dračí dech - lapis lazuli / Zboží prodejce Teremila | Fler.cz
Dračí dech je natolik pálivý, že po spolknutí celého plodu by člověk podle lékařů zemřel na anafylaktický šok. Vědci ale doufají, že papričku bude možné používat jako znecitlivující prostředek na kůži pro ty, kdo mají alergii na anestetika.. Teď Smith čeká, až mu rekord potvrdí zástupci Guinessovy knihy rekordů, kam si s Dračím dechem podal přihlášku o ...
Dračí dech - Recepty.cz - On-line kuchařka
Recept, podle kterého se vám Dračí dech zaručeně povede, najdete na Labužník.cz. Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY