Dračí dech eBook

Fatimma.cz Dračí dech Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dračí dech! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dračí dech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dračí dech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

ISBN: 8073411474

POPIS
Děj dalšího románu Cliva Cusslera vysílá Dirka Pitta a jeho kamarády do nerovného souboje s japonskou tajnou sektou Zlatí draci, kteří díky technologickému pokroku i netušené síle kapitálu získali horký a zničující dech. V jeho žáru se v brzké době mohou zmítat jak evropské, tak i zámořské země. Dirk Pitt se vydává po stopě potomků samurajů, kteří vedeni snahou pokořit svět a prosadit přednosti orientálních kultur neváhají použít jakéhokoli násilí. Takový problém nemohou vyřešit úředníci ve Washingtonu, ale právě muži bez bázně a hany, neohroženě čelící narůstajícímu nebezpečí přímo v první linii. Nebyl by to ale Dirk, aby svými uštěpačnými poznámkami nepřiváděl do úzkých nejen své přítelkyně, ale i své soky. A dokonce si najde trochu času na svého koníčka – posadit se za volant stařečka veterána a pustit se do nerovného závodu. Z mořského dna, na paluby lodí, do kanceláří tajných služeb či do tajných chodeb japonských ostrovů vedou cesty těch, kteří musí zastavit tikot hodin, předznamenávající výbuch desítek atomových bomb po celém světě.
STÁHNOUT ČÍST
Dračí dech - Recepty.cz - On-line kuchařka
Top Vinyl Decking Brands: Comparing Duradek, Tufdek, Dek-Master, Weatherdek, Dec-k-ing, Dec-Tec and DekSmart. August 28, 2019 juno. Building or renovating a deck is an investment in your home and in your quality of life. So when you're deciding on what type of deck material to use for your sundeck project, it's best to be informed about the ...
F2DD Pyrotechnika Fontána Dračí Dech 5ks - YouTube
Dura Deck Eco 146. Dura Deck Eco 146 has been design engineered to reach the highest standard for composite decking in the world and is produced to be both ecological and economical.. Available in Teak, Charcoal and Stone, this board looks and feels just like natural wood and features grooves on one side and wood grain on the reverse to suit all tastes.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY