Proč nikdy nestíham eBook

Fatimma.cz Proč nikdy nestíham Image

INFORMACE

Proč nikdy nestíham je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tony Crabbe. Přečtěte si s námi knihu Proč nikdy nestíham na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Proč nikdy nestíham.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,97 MB

ISBN: 9788081112409

POPIS
Autor se snaží odbourat mýtus, že spokojenosti v zaměstnání dosáhnete tím, že budete zvládat všechny úkoly. Naopak! Musíte uchopit život do svých rukou, rozpoznat a soustředit se na to, co je důležité, dostatečně se věnovat své rodině a koníčkům, zmobilizovat v sobě sílu ke změnám, které vám umožní prospívat a život si smysluplně užít. Pokud chcete získat kontrolu nad svým životem i kariérou, odhoďte práci a najděte si čas na tuto knihu.
STÁHNOUT ČÍST
Proč nikdy nestíhám - AZ Rodina - to nejlepší pro rodinu ...
Trávit čas knihou Proč nikdy nestíhám: Jak najít rovnováhu mezi prací a soukromím! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Proč nikdy nestíhám: Jak najít rovnováhu mezi prací a soukromím a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Proč nikdy nestíham - Tony Crabbe, pevná vazba, český ...
Všechny informace o produktu Kniha Proč nikdy nestíham - Jak najít rovnováhu mezi prací a soukromím, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Proč nikdy nestíham - Jak najít rovnováhu mezi prací a soukromím.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY