Špionka princezny Alžběty eBook

Fatimma.cz Špionka princezny Alžběty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Špionka princezny Alžběty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Špionka princezny Alžběty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Špionka princezny Alžběty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

ISBN: 9788026704379

POPIS
Nový případ Maggie Hopeové Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela kvůli pozůstalosti po babičce odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války. Podařilo se jí získat místo sekretářky Winstona Churchilla a brzy dostala příležitost prokázat i své matematické schopnosti a začala pracovat pro tajnou službu. Jako vyškolená agentka MI-5 očekávala, že pro svou bystrou mysl, silnou vůli a matematické nadání pojede jako špionka do zahraničí. Byla však vybrána, aby v pokračující válce dohlížela na bezpečí hradu Windsor a jeho obyvatel. Oficiálně se stala učitelkou princezny Alžběty. Brzy pochopila, že tato mise je mnohem nebezpečnější, než očekávala.
STÁHNOUT ČÍST
Špionka princezny Alžběty - MacNeal Susan Elia | Artforum ...
Všechny informace o produktu Kniha Špionka princezny Alžběty - Susan Elia MacNeal, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Špionka princezny Alžběty - Susan Elia MacNeal.
Kniha Špionka princezny Alžběty - Susan Elia MacNeal ...
Špionka princezny Alžběty Nový případ Maggie Hopeové Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela kvůli pozůstalosti po babičce odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY