Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 eBook

Fatimma.cz Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Účetnictví pro úplné začátečníky 2015? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Věra Rubáková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Účetnictví pro úplné začátečníky 2015.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,80 MB

ISBN: 9788024754970

POPIS
Chcete se naučit účetnictví a jste naprostý laik, začátečník, student či rekvalifikovaný pracovník? Doporučujeme osvojit si základy účetnictví s předkládanou publikací. Na různých účetních příkladech se naučíte, jak veškeré získáné znalosti můžete aplikovat v praxi. Výklad je zaměřen na základní účetní operace prostřednictvím tabulkové formy „Má dáti“ a „Dal“ a na principy a pojmy používané v účetnictví, které jsou vysvětleny velmi srozumitelným a jednoduchým způsobem. Předností této publikace je to, že jednotlivé pojmy a části výkladu jsou znázorněny na řadě příkladů z různých oborů podnikání. Výsledky řešených příkladů jsou samozřejmostí. Váš čas aktivně strávený nad touto publikací se vám vrátí v podobě kvalitního a uceleného přehledu o vedení účetnictví.
STÁHNOUT ČÍST
Rychlokurz základů podvojného účetnictví pro začátečníky ...
Věra Rubáková Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 Vydání odborné knihy schválila Vědecká redakce nakladatelství Grada Publishing, a.s. Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7, jako svou 5782. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odpovědná redaktorka Ing.
Účetnictví pro úplné začátečníky 2017 - Nakladatelství ...
V druhém díle „Účetnictví pro začátečníky" se seznámíme s majetkem podniku a jeho rozdělením, s rozvahou, která patří mezi základní účetní výkazy, s pojmy aktiva a pasiva. Předmětem následujícího dílu bude i oblast oceňování majetku a závazků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY