Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 eBook

Fatimma.cz Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Účetnictví pro úplné začátečníky 2015! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Účetnictví pro úplné začátečníky 2015.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

ISBN: 9788024754970

POPIS
Chcete se naučit účetnictví a jste naprostý laik, začátečník, student či rekvalifikovaný pracovník? Doporučujeme osvojit si základy účetnictví s předkládanou publikací. Na různých účetních příkladech se naučíte, jak veškeré získáné znalosti můžete aplikovat v praxi. Výklad je zaměřen na základní účetní operace prostřednictvím tabulkové formy „Má dáti“ a „Dal“ a na principy a pojmy používané v účetnictví, které jsou vysvětleny velmi srozumitelným a jednoduchým způsobem. Předností této publikace je to, že jednotlivé pojmy a části výkladu jsou znázorněny na řadě příkladů z různých oborů podnikání. Výsledky řešených příkladů jsou samozřejmostí. Váš čas aktivně strávený nad touto publikací se vám vrátí v podobě kvalitního a uceleného přehledu o vedení účetnictví.
STÁHNOUT ČÍST
Účetnictví pro začátečníky - 1. díl - Portál POHODA
OBYČEJNÉ PSANÍ O  DESÍLÁM BEZ ZÁRUKY !!! PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ !!!!!!!!! AUKCE NEZAPLACENÉ - NEBO NEVYZVEDNUTÉ PO 14 DNECH JIŽ NEBUDOU K DISPOZICI , NEPLATÍCÍM NEBO OSOBÁM NEVYZVEDNUTÝCH VĚCÍ NEUMOŽNÍM DALŠÍ PŘÍHOZY NA MÉ AUKCE ,, NEPŘIHAZUJTE ZDA NEMŮŽETE UHRADIT PLATBU ,, ZBYTEČNÉ UDĚLOVÁNÍ NEG. KOMENTÁŘŮ . DĚKUJI…
Rubáková Věra - Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 ...
Věra Rubáková Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 Vydání odborné knihy schválila Vědecká redakce nakladatelství Grada Publishing, a.s. Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7, jako svou 5782. publikaci Realizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Jan Šístek Odpovědná redaktorka Ing.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY