Jak se upravují ryby eBook

Fatimma.cz Jak se upravují ryby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak se upravují ryby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak se upravují ryby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Jak se upravují ryby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,59 MB

ISBN: 8086248186

POPIS
Další díl z volné edice Jak se loví... je tentokrát určen, jak již sám název napovídá, všem milovníkům rybí kuchyně. Není to však klasická kuchařka, jak by si někdo mohl myslet. Když jsem si knihu poprvé přečetl, bylo mi jasné, že to je přesně to, co chybí na pultech našich knihkupectví. V popředí tu nejsou recepty, ale rozmanité způsoby kuchyňské úpravy, potřebné náčiní, možnosti obměňování postupů a samozřejmě jsou tu také uváděny vhodné rybí druhy. Čtenář bude mile překvapen, co všechno lze "vykouzlit" z takových ryb, jako je např. obyčejná plotice, cejn nebo okoun.Kniha "Jak se upravují ryby" je rozdělena do několika částí. V první části se seznámíte především s tím, jak máte rybu připravit pro kuchyňský stůl nebo uskladnění. Ve druhé části jsou popsány všechny známé postupy, jako je pečení, smažení, dušení atd. Nechybí ani kapitoly pro pokročilé kuchaře, jako je výroba rybích nádivek, paštik nebo nadívaných filetů. Poslední část je věnována takovým specialitám, jako je marinování, grilování nebo uzení. Na konci každé kapitoly jsou připojeny příklady jídel a recepty.Věřím, že tato krásná kniha udělá radost všem rybářům-kuchařům, kteří se chtějí zdokonalit v přípravě rybích pochoutek. Václav Liška, nakladatelství Agentura FOX
STÁHNOUT ČÍST
Jak připravit ústřice - wikiHow
JAK SE UPRAVUJÍ RYBY V INDII Rybí øezy na rožni 1 kg rybího filé, olej na peèení, besan, 1 lžièka zázvoru, 2 lžièky anýzu, 5 lžic jogurtu, 2 lžièky kmínu, 2 lžièky mletého pepøe, 8 høebíèkù, 1 lžièka soli, 4 malé cibule, 100 g tuku (zèásti másla). Filé nakrájíme na malé kousky, které namoèíme v oleji.
Jak se upravuji ryby | Sleviste.cz
Dokonce se o to někdy ani nemusíte pokoušet a příjde to samo. :-) Párek živorodek duhových (samička vlevo; sameček vpravo). Zdroj: Wikipedia. Podělím se s vámi tedy o pár amatérských rad, jak začít s rozmnožováním gupek (správněji živorodka duhová, známá také jako paví očko).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY