Manželské recepty a trocha povídání se Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem eBook

Fatimma.cz Manželské recepty a trocha povídání se Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manželské recepty a trocha povídání se Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manželské recepty a trocha povídání se Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Manželské recepty a trocha povídání se Štěpánkou Haničincovou a Janem Přeučilem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 808613623X

POPIS
Další z řady „hereckých kuchařek“. Autoři, naše přední herecké osobnosti, se prostřednictvím dvanácti příjemných posezení dělí o své soukromé i herecké zážitky spojené s kulinářstvím a nabízejí mnoho oblíbených receptů nejen svých, ale i jejich přátel. Knihu doplnil milými ilustracemi Miloš Nesvadba.
STÁHNOUT ČÍST
Štěpánka Haničincová - Se Štěpánkou Za Pohádkou (2013)
Náhodou jsem objevila tento recept a rodina byla nadšena. Měla jsem jen obyč. plnotučnou hořčici. Dnes jsem upekla, musela jsem udělat malou změnu - neměla jsem zrovna doma dionskou hořčici, takže jsem dala obyčejnou a přidala jsem navíc trochu grilovacího koření s česnekem a trochu chilli.
Štěpánka Haničincová - Wikipedie
O Sestřičce Alenušce A Bratříčku Ivánuškovi (feat. Jaroslav Kepka, Jan Přeučil, Marie Vášová, Zdeněk Šikola & Soubor Sólistů), 08:36. Ministr Sněhu (feat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY