I Rusové se smějí eBook

Fatimma.cz I Rusové se smějí Image

INFORMACE

Hledáte knihu I Rusové se smějí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Jiří Cingroš? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: I Rusové se smějí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

ISBN: ",

POPIS
Nikde v současné době nevychází tolik sborníků anekdot jako v Rusku. Ruské vtipy překvapí jistou vulgárností a použitím sprostých slov. Život v Rusku je však takový a nikde není systém nadávek, tzv. mat neboli matěrščina, doveden do tak absolutní dokonalosti. Snažil jsem se vám je alespoň trochu přiblížit a používám proto i některé ruské vulgarismy. Snad mi to prominete. Přeji vám dobrou zábavu a nezapomeňte, že smích léčí!
STÁHNOUT ČÍST
AC24.cz - Rusové se „smějí": Na nejdražší americkou loď ...
Rusové se „smějí": Na nejdražší americkou loď nemůže být naložena žádná munice 16. srpna 2019 Redakce AC24 Ze světa 12381 3 Mezi palubou a sklady munice mělo sloužit 11 výtahů, ale jsou nainstalovány pouze dva z 11 výtahů potřebných k nakládání munice, přičemž bylo vynaloženo 13 miliard dolarů.
I Rusové se smějí / Nejlevnější knihy
Rusové si v domácí karanténě dopřávají, z obchodů mizí alkohol. ... Vycházet směji lidé jen na nákupy, do lékáren, do parku se psy nebo na ulici s odpadky. Počet nakažených koronavirem v Rusku se od čtvrtka zvýšil o 1 786 na 11 917, jde zatím o nejvyšší denní nárůst. Počet mrtvých vzrostl o 18 na 94.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY