Studie současného stavu podpory umění eBook

Fatimma.cz Studie současného stavu podpory umění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Studie současného stavu podpory umění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Studie současného stavu podpory umění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Studie současného stavu podpory umění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788070082669

POPIS
Svazek II. je věnován tématům financování, legislativy, sociální problematiky, příjemcům uměleckých děl a výkonů, mezinárodní spolupráce a stavu uměleckých oborů k roku 2010. Závěr přináší zamyšlení Miroslava Petříčka nad postavením našeho uměni a kultury v evropském kontextu.Svazek II. (oproti prvnímu svazku, který byl zpracován podle jednotlivých oborů) je vzhledem k tématům pojat průřezově.
STÁHNOUT ČÍST
Teoretická a historiografická reflexe hudby
Kniha: Studie současného stavu podpory umění Svazek I. Definice, historie, transformace, reflexe, vzdělávání a výchova - kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ...
Studie současného stavu podpory umění.
Sborník Studie současného stavu podpory umění, Svazek I., Definice, historie, transformace, reflexe, vzdělávání a výchova představuje první ucelený pracovní výstup víceletého projektu Studie stavu, struktury, podmínek a financování umění v České republice, podpořeného Ministerstvem kultury ČR.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY