Japonsky 15 minut denně (kniha + CD MP3) eBook

Fatimma.cz Japonsky 15 minut denně (kniha + CD MP3) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Japonsky 15 minut denně (kniha + CD MP3)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Japonsky 15 minut denně (kniha + CD MP3) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Japonsky 15 minut denně (kniha + CD MP3).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 9788072405862

POPIS
Učebnice pro začátečníky a mírně pokročilé, nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka, výuka formou přiměřené slovní zásoby a konverzace. Kniha je rozdělena do tematických celků, zahrnuje oboustranný slovníček a průvodce jídelním lístkem. Knihu lze zakoupit samostatně nebo v kombinaci s CD MP3.
STÁHNOUT ČÍST
Maeda-Nye Micuko, Okada Šizujo: JAPONSKY 15 MINUT DENNĚ ...
Japonsky 15 minut denně : učte se japonsky jen 15 minut denně Mitsuko Maeda-Nye. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil ... Kniha je rozdělena do tematických celků, zahrnuje oboustranný slovníček a průvodce jídelním lístkem. ... Knihu lze zakoupit samostatně nebo v kombinaci s CD MP3.
japonsky 15 minut denně kniha cd mp3 i kantor eu
JAPONSKY 15 MINUT DENNĚ. Maeda-Nye Micuko, ... Kniha je rozdělena do tematických celků, zahrnuje oboustranný slovníček a průvodce jídelním lístkem. Knihu lze zakoupit samostatně nebo v kombinaci s CD MP3. Pages 1 Release year 2008. Publisher INFOA Category UČEBNICE. Bond ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY