Králíku, utíkej! eBook

Fatimma.cz Králíku, utíkej! Image

INFORMACE

Hledáte knihu Králíku, utíkej!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je John Updike? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Králíku, utíkej!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

ISBN: 8071857246

POPIS
Šestadvacetiletý Harry Angstrom, někdejší hvězda středoškolského basketbalového týmu, pociťuje s ubíhajícími roky stále tísnivěji vlastní roli bezvýznamného jedince nemilosrdně pohlcovaného a manipulovaného okolím. Zoufalá snaha uprchnout před neuspokojivým stavem vlastního manželství, bezperspektivním zaměstnáním v provinčním městě i pochybami o sobě samém jej nakonec dovede až ke skutečnému útěku, který však místo řešení přináší jen další komplikace… První díl Updikeova románového cyklu, sledujícího na osudech oblíbeného hrdiny poválečné proměny života amerických středních vrstev, lze číst jako příběh o útěku před odpovědností, zároveň však i vnímat jako působivý obraz moderního člověka nuceného neustále bojovat s vědomím smrtelnosti a omezenosti vlastních možností.
STÁHNOUT ČÍST
John Updike Králíku, utíkej! | Překladová beletrie, poezie ...
Králíku, utíkej! 279,-243,-Skladem 4 ks Koupit Šestadvacetiletý Harry Angstrom, někdejší hvězda středoškolského basketbalového týmu, pociťuje s ubíhajícími roky stále tísnivěji vlastní roli bezvýznamného jedince nemilosrdně pohlcovaného a manipulovaného okolím.
Králíku utíkej!
John Updike: Králíku, utíkej! čtenářský deník a další obsahy a rozbory děl najdete na webu Ctenarsky-denik.cz, který dále obsahuje velký čtenářský deník, životopisy spisovatelů, seminární práce a další.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY