Šití tašek, kabelek a doplňků eBook

Fatimma.cz Šití tašek, kabelek a doplňků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šití tašek, kabelek a doplňků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šití tašek, kabelek a doplňků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Šití tašek, kabelek a doplňků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,85 MB

ISBN: 9788074132940

POPIS
Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků.Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce.“ No nebylo by to naprosto úžasné?! S knihou od zkušené tvůrkyně tašek a taštiček Taťany Žejdlové, která již řadu let sklízí úspěchy na Fler.cz, si můžete jednoduše svůj malý sen splnit.Nejprve si vyzkoušíme jednoduchý, leč nápaditý, obal na mobil či na brýle, pak zkusíme první tašku nebo baťůžek a ani se nenadějeme a šijeme svoji první propracovanou kabelku. Kniha je samozřejmě vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilé kreativce. Všichni si v ní najdou to své – návody pečlivě rozepsané krok po kroku či důmyslnou radu nebo nějakou novou „vychytávku“.K originalitě vám chybí už jen krůček!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem ...
Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové. Autorka vás ve své druhé knize seznámí se svými nejnovějšími nápady, střihy a variacemi.
Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem 2 / Prodané ...
Šití tašek kabelek a doplňků: Krok za krokem Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce."
SOUVISEJÍCÍ KNIHY