Zápisky Paula Bruntona (svazek 11) eBook

Fatimma.cz Zápisky Paula Bruntona (svazek 11) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zápisky Paula Bruntona (svazek 11)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zápisky Paula Bruntona (svazek 11) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1996

NÁZEV SOUBORU: Zápisky Paula Bruntona (svazek 11).pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,34 MB

ISBN: 8085888114

POPIS
Do hloubky rozpracovaná šestnáctá kategorie ze Zápisků. Svazek Senzitivové je aktuální a informované hodnocení mysticismu, paranormálních zkušeností, sekt a kultů. Vzhledem k tomu, že je kniha založena na jasném rozdělení mezi plodnou duchovní činnost a nebezpečným okouzlením okultismem, bude nesmírně užitečná těm čtenářům, kteří provádějí nebo hodlají provádět jakýkoli druh duchovních cvičení, psychologům a psychiatrům, lidem, kteří nejsou schopni pochopit nebo ohodnotit zájem a praktiky přátel nebo příbuzných, kteří jsou členy některé sekty nebo kultu. Když světlo duše září do všech zákoutí ega, probouzí k životu latentní touhy po slávě, moci, bohatství, fyzické nesmrtelnosti, jasnozření a moudrosti. Je to pouze tato poslední touha, touha po moudrosti, která vede dále tím, co P.B. nazval střední oblastí, do oblasti čistých duchovních studií, které on nazývá filozofií.
STÁHNOUT ČÍST
Zápisky Paula Bruntona. Sv. 11, - Senzitivové - Svazek 11 ...
Kniha: Zápisky Paula Bruntona - Svazek 11: Senzitivové - Paul Brunton. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
Brunton Paul: Zápisky Paula Bruntona - Svazek 11 ...
Do hloubky rozpracovaná šestnáctá kategorie ze Zápisků. Svazek Senzitivové je aktuální a informované hodnocení mysticismu, paranormálních zkušeností, sekt a kultů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY