Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary eBook

Fatimma.cz Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,19 MB

ISBN: 9788073593766

POPIS
Překrásná kolekce ozdobných čtverců, trojúhelníků, koleček a jiných tvarů tvoří celou rozkvetlou zahrádku. Můžete z nich vytvořit třeba klasické měkoučké přikrývky ozdobené barevnými trojrozměrnými kytičkami. To je přece pro správné milovníky háčkování to pravé! Není nic lehčího, než si podle pečlivě vypracovaných návodů uháčkovat spoustu tvarů s květinovými motivy a pak z nich poskládat, co se vám bude líbit. Něco na sebe nebo pro zkrášlení vašeho bytu. A nemusíte u toho ani sedět doma – malé dílky jsou tak skladné, že se vám snadno vejdou do tašky, abyste se mohli zabavit třeba na cestách. Na stránkách téhle knihy najdete názorná vyobrazení, podle nichž můžete snadno postupovat, stejně jako množství nejrůznějších vzorů a návrhů barevných kombinací. Vyberete si rovněž nejvhodnější techniku podle stupně své zručnosti a zkušenosti a získáte celou řadu nápadů, jak květinové bloky sestavit a co z nich vyrobit, ať už pro radost sobě, nebo jako dárky pro svoje blízké.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary - Betty ...
Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary 2013; Pletení - Jak na to 2015; Kniha Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 3x: Nápověda - Podmínky užit ...
Kniha Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary - Betty ...
Barndenová, Betty: Háčkujeme květinové čtverce a jiné tvary. 75 vzorů, přehozy, přikrývky, módní doplňky. Z anglického originálu 75 Floral Blocks to crochet vydaného nakladatelstvím Quarto Publishing plc roku 2012 přeložila Růžena Pokorná. V ČR poprvé vydala v Praze 2013, ISBN 978-80-7359-376-6.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY