Padesát způsobů jak létat lépe eBook

Fatimma.cz Padesát způsobů jak létat lépe Image

INFORMACE

Padesát způsobů jak létat lépe je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bruce Goldsmith. Přečtěte si s námi knihu Padesát způsobů jak létat lépe na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Padesát způsobů jak létat lépe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

ISBN: 8588007277387

POPIS
Kniha pro všechny, kteří chtějí naplno využít svůj potenciál. Popisuje techniky současného létání a uvádí spoustu tipů od Bruce Goldsmitha i mnoha dalších špičkových pilotů a leteckých instruktorů. Čerpá z více než dvaceti let zkušeností, vesměs uváděných v Ikaristickém sloupku Cross Country Magazine, doplněných a aktualizovaných současnými texty.V knize se mimo jiné dočtete:jak rychle a efektivně stoupat,o psychologických postupech, které ti pomohou k maximálnímu výkonu,jak správně vybrat padák,tipy pro létání v horách a nad rovinami,jak létat bezpečně poblíž mraků, nebo terénu,jak létat dlouhé přelety,o optimálním využití letových podmínek,o vlastnostech termiky v různém počasí,jak se připravit na první závody,a o spoustě dalších tématVedle Bruce Goldsmitha se příspěvky podíleli Ian Blackmore, Josh Cohn, John Coutts, Bob Drury, Jonny Durand, Ed Ewing, Kelly Farina, Will Gadd, Ant Green, Steve Ham, Heike Hamann, Greg Hamerton, Alex Hofer, Marcus King, Patrick Laverty, Antoine Laurens, Horacio Llorens, Dustin Martin, Hugh Miller, Russell Ogden, Honza Rejmánek, Adrian Thomas, Jay Rebbeck, Raul Rodriguez, Jocky Sanderson, Pal Takats, Karel Vejchodský, Godfrey Wenness a Rob Whittall.
STÁHNOUT ČÍST
Přelety - Home | Facebook
Facebook zobrazuje informace, které vám pomůžou lépe porozumět účelu stránky. Podívejte se, jaké akce dělají lidé spravující a zveřejňující obsah. Stránka byla vytvořena 5. února 2014. Lidé ... PADESÁT ZPŮSOBŮ, jak létat lépe.
Padesát způsobů jak létat lépe levně, cena 950 Kč ...
Jak mluví dítě s kamarády je ale jeho osobní věc, snažte se to chápat, jako kdyby mluvilo cizí řečí, a moc to neřešit. Nesnažte se být „cool" Cizí řeči se mluva mladých ostatně hodně podobá díky stále novým slangovým výrazům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY