Dotek touhy eBook

Fatimma.cz Dotek touhy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dotek touhy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dotek touhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dotek touhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,80 MB

ISBN: 9788020617729

POPIS
Molly Blakeová je mladá a ambiciózní dáma. Pochází z bohaté rodiny. Je zvyklá na pozornost, přepych a svobodu.Její budoucnost se stává rázem nejasnou. Nečekaně jí zemře otec a zanechává za sebou poslední vůli. Molly získá své dědictví za podmínky, že se provdá za muže ze stejné společenské vrstvy. Molly je pobouřena a rozhodnutá vzepřít se pravidlům, ale jak se nakonec rozhodne?Provdá se, nebo si vybere život bez peněz, které tak miluje? Budou nakonec peníze silnější než láska?
STÁHNOUT ČÍST
Dotek touhy - Emily D. Beňová | Databáze knih
Dotek touhy . Molly Blakeová je mladá a ambiciózní dáma. Pochází z bohaté rodiny. Je zvyklá na pozornost, přepych a svobodu. Její budoucnost se stává rázem nejasnou. Nečekaně jí zemře otec a zanechává za sebou poslední vůli. Molly získá své dědictví za podmínky, že se provdá za muže ze stejné společenské vrstvy.
Dotek touhy emily d benova | HLEDEJCENY.cz
Jemný dotek touhy. Jsme spolu kdesi v zapadlém koutku světa, kde lišky dávají dobrou noc. Pomalu se rozkoukáváme a povídáme si o všem možném a nemožném. Posedíme venku při skleničce dobrého vína, hlavu v oblacích, oči ve hvězdách. Jsou krásné, jakoby předurčovaly to, co přijde..
SOUVISEJÍCÍ KNIHY