Moje první lásky eBook

Fatimma.cz Moje první lásky Image

INFORMACE

Moje první lásky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ivan Klíma. Přečtěte si s námi knihu Moje první lásky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Moje první lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

ISBN: 9788020019141

POPIS
Do prvního svazku svých spisů jsem zařadil prózy, které by se daly zjednodušeně nazvat milostné. Porušil jsem úmyslně časovou posloupnost jejich vzniku. Zařadil jsem do první části prózy shrnuté do knihy Moje první lásky, napsané na sklonku sedmdesátých a v začátku osmdesátých let, snažil jsem se v nich totiž vylíčit pocity spíše pubertálního toužení než skutečné milostné zážitky. Teprve po nich následují povídky o zralejších vztazích, ačkoliv většina z nich vznikala v letech šedesátých. Zařadil jsem také krátkou prózu ze své první povídkové knihy Bezvadný den, která vznikala ještě v padesátých letech. Kratičká Láska je jistě dosti naivní, ale ve své době měla smysl i tím, že se naprosto vyhnula všem dobovým literárním rituálům a manýrám. Byla o lásce – o ničem víc. Zbylé povídky pak jsou ze dvou sbírek: Milenci na jednu noc a Milenci na jeden den…(z poznámky autora)
STÁHNOUT ČÍST
Ivan Klíma - Moje první lásky | Čtenářský deník | Český ...
Moje první lásky Prodej skončil Povídkový soubor ukazující na lásku nejprve od mladého toužení, po vyzrávání v podobě milostných zážitků a vztahů. Takto postupně se vyvíjí i šest povídek, které se odehrávají během druhé světové války.
Moje první láska - vyprávění | Rozbor-dila.cz
Všechny informace o produktu Kniha Moje první lásky a jiné milostné povídky - Klíma Ivan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moje první lásky a jiné milostné povídky - Klíma Ivan.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY