Moje první lásky eBook

Fatimma.cz Moje první lásky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Moje první lásky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Ivan Klíma? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Moje první lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

ISBN: 9788020019141

POPIS
Do prvního svazku svých spisů jsem zařadil prózy, které by se daly zjednodušeně nazvat milostné. Porušil jsem úmyslně časovou posloupnost jejich vzniku. Zařadil jsem do první části prózy shrnuté do knihy Moje první lásky, napsané na sklonku sedmdesátých a v začátku osmdesátých let, snažil jsem se v nich totiž vylíčit pocity spíše pubertálního toužení než skutečné milostné zážitky. Teprve po nich následují povídky o zralejších vztazích, ačkoliv většina z nich vznikala v letech šedesátých. Zařadil jsem také krátkou prózu ze své první povídkové knihy Bezvadný den, která vznikala ještě v padesátých letech. Kratičká Láska je jistě dosti naivní, ale ve své době měla smysl i tím, že se naprosto vyhnula všem dobovým literárním rituálům a manýrám. Byla o lásce – o ničem víc. Zbylé povídky pak jsou ze dvou sbírek: Milenci na jednu noc a Milenci na jeden den…(z poznámky autora)
STÁHNOUT ČÍST
Moje první lásky - Ivan Klíma | Audiokniha MP3 na Alza.cz
Moje lásky 2 (e-kniha) S trochou nadsázky lze říci, že Alena Valová je múzou políbená žena, která se narodila s písničkou na rtech. Zpívá od dětství a od svých 13 let také skládá hudbu i texty.
Moje první lásky (Ivan Klíma - Ladislav Mrkvička ...
Moje první láska: 1. řada (Trailer) Díly Moje první láska ... První první lásky 42 m. Když si Tae-o a jeho přátelé uvědomí hodnotu přátelství, rodiny a lásky, možná v domě nastanou další změny. Song-i půjde na pohovor kvůli zaměstnání. Další podrobnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY