Milenec snů eBook

Fatimma.cz Milenec snů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Milenec snů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Milenec snů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Milenec snů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,40 MB

ISBN: 9788024924151

POPIS
Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu.
STÁHNOUT ČÍST
Sny o milenci, milenec ve snu - snář, výklad snů
Čtenářská recenze - Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů 24.3.2014. Selena je šťastně vdaná, ale její kamarádka Grace je pořád sama. Je to už nějaký ten pátek co měla chlapa. Selena se rozhodne Grace dopomoci ke štěstí, alespoň na chvíli. Přiměje ji v návalu podnapilosti vyvolat řeckého otroka.
Milenec snu - Vyhledávání na Heureka.cz
Milenec ze snů - Sandra Brown. Elizabeth, atraktivní mladá vdova, má vlastní obchůdek a dvě malé děti. Celé dny se nezastaví. Už dva roky žije sama,...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY