Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy eBook

Fatimma.cz Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy Image

INFORMACE

Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdislava Nováková. Přečtěte si s námi knihu Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,90 MB

ISBN: 9788072896929

POPIS
Největší prostor je věnován jednotlivým ekosystémům, které se nachází v naší republice, a jsou tedy dětem blízké. Kapitola o ochraně přírody se zabývá vlivem člověka na znečištění přírody a poskytuje rady, co my sami můžeme pro přírodu udělat. V kapitole o mimořádných událostech v přírodě najdete praktický návod, jak se zachovat v případě požáru, vichřice, bouřky apod.
STÁHNOUT ČÍST
Učebnice přírodovědy pro 4. třídu ZŠ | Knihy Dobrovský
Přírodověda 4 učebnice pro 4. ročník základní školy | Největší prostor je věnován jednotlivým ekosystémům, které se nachází v naší republice, a jsou tedy dětem blízké. Kapitola o ochraně přírody se zabývá vlivem člověka na znečištění přírody a poskytuje rady, co my sami můžeme pro přírodu udělat.
Přírodověda pro 4.ročník základní školy od 71 Kč - Heureka.cz
Učebnice pro základní školy. Jste v kategorii učebnic pro základní školu. Učebnice jsou rozděleny podle jednotlivých předmětů a ročníků. V této kategorii si pohodlně vyberete všechny učebnice pro oba stupně základních škol a pro nižší stupně víceletých gymnázií.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY