Vodní želvy eBook

Fatimma.cz Vodní želvy Image

INFORMACE

Vodní želvy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Reiner Praschag. Přečtěte si s námi knihu Vodní želvy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vodní želvy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 8024724126

POPIS
Kniha pro všechny teraristy, kteří by chtěli zkusit chovat vodní želvy a pro všechny, kteří už vodní želvy chovají. Dozvíte se, jaké vodní želvy jsou vhodné k chovu doma, jak jim přizpůsobit terárium, jaké technické prostředky budete potřebovat, aby byly vaše vodní želvy spokojené. V knize jsou samozřejmě i informace o správném krmení, nejběžnějších nemocech želv a první pomoci. Kniha je doplněna dvěma stránkami pro děti.
STÁHNOUT ČÍST
Jak chovat želvu nádhernou? | Můj Mazlík
V mládí vodní želvy přijímají pouze masitou stravu. Rostlinnou stravu želvám nabízíme od pátého roku věku. V dospělosti tvoří téměř polovinu stravy. Nejlepší stravou mohou být žížaly, larvy pakomárů, plži, kuřecí, libové hovězí, rybí maso, atd.
Želvárium a vybavení :: Vodní želvy
Ale želvy jsou želvy a i vodní do tohoto světa želv, ať se někomu líbí nebo ne, prostě patří, a to hlavně základním popisem. Hlavním důvodem je ale to, že mě kontaktují lidí, co najdou někde na procházce nebo i na silnici želvu a nejméně v 50% ne-li více jde právě o vodní želvu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY