Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa eBook

Fatimma.cz Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,73 MB

ISBN: 9788074914188

POPIS
První díl série o vikingovi Tappim.Srdce má Tappi stejně tak velké jako panděro. V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking Tappi. Není to ovšem žádný rabiát, jak byste si mohli myslet. To nejhorší, čeho se od něj můžete dočkat, je hrozivé kručení jeho obrovského břicha, když má hlad. Sympatický obr je totiž dobrák od kosti.Ze všech lidí na světě má nejradši děti. Protože si s ničím nedělají starosti a dokonale se vyznají ve sladkostech. Báječně si s nimi rozumí.S Tappim je snadné se spřátelit. Srdce má totiž stejně tak velké jako panděro. Je v něm místo pro mnoho kamarádů. Třeba sobíka Chichotka, krkavce Kecala, myslivce Hasteho či kováře Sigurda. A vůbec pro celý kouzelný les se všemi skřítky, elfy a dubem Starodějem.Ale pozor, pokud někdo jeho kamarádům ublíží, Tappiho mírumilovnost je rázem ta tam. Jako když zlý jarl Sukorl uvrhne kováře Sigurda do vězení v zámku postaveném na hřbetě velryby u Posledního moře.Vítejte v krásném, zasněženém světě usměvavého Tappiho a rošťáckého Chichotka.
STÁHNOUT ČÍST
Příhody Tappiho ze šeptajícího lesa, nakladatelství HOST
Příhody Tappiho z Šeptajícího lesa jistojistě potěší nejen všechny děti, ale i jejich rodiče, protože Tappiho musí mít prostě každý rád. Ačkoliv je Tappi viking, jeho tvůrce ze severu Evropy nepochází, byť by se to vyloženě nabízelo. Marcin Mortka se však narodil v polské Poznani.
Recenze: Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa (Marcin Mortka)
195 Kč Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa - Mortka Marcin . Srdce má Tappi stejně tak velké jako panděro. V kouzelném Šeptajícím lese bydlí viking Tappi. Není to ovšem žádný rabiát, jak byste si mohli myslet. To nejhorší, čeho se od něj můžete dočkat, je hrozivé kručení jeho obrovského břicha, když má hlad.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY