Tajemná místa Česka eBook

Fatimma.cz Tajemná místa Česka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tajemná místa Česka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Jitka Lenková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Tajemná místa Česka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

ISBN: 9788075053121

POPIS
Vydejte se s autorkou Jitkou Lenkovou po stopách tajemných staveb a míst po Čechách i Moravě. Naše země se sice nepyšní tak proslulými záhadnými památkami jako jsou britský Stonehenge nebo peruánské Machu Picchu, ale přesto lze v Čechách a na Moravě najít řadu míst, která mají svá tajemství, připomínající nejhlubší minulost daného kraje. Řada z nich je spojena už s pohanskou a ranou křesťanskou dobou, které na sebe vážou nejrůznější pověsti a mýty. Věděli jste, že můžete na Vyšehradě potkat Pannu Marii v podobě „krásné paní“? Že se možná v chrámovém pokladu svatovítské katedrály nachází i částečka nejvzácnější relikvie – odstřižek tzv. Turínského plátna? Nebo že si můžete v Dobré Vodě u Hartmanic díky pověsti o uzdravené krávě nabrat vodu z léčivého pramene? Další zajímavosti a tipy na výlety za tajemnem naleznete v této publikaci plné fotek, legend a mýtů.
STÁHNOUT ČÍST
Tajemná Místa
Máte rádi tajemná a strašidelná místa? Pak pro vás máme pár tipů na nevšední výlet… Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Pološero: Tajemná místa — Česká televize
Nejlepší místa pro památky a zajímavá místa - Praha: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Památky a zajímavá místa v Praze, Česká republika na Tripadvisoru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY