Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů eBook

Fatimma.cz Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,80 MB

ISBN: 9788072912452

POPIS
Unikátní kniha, určená nejen zkušeným ornitologům, ale i laickým milovníkům ptáků. Jejím cílem není obsáhnout celou evropskou avifaunu, nýbrž popsat podobné, snadno vzájemně zaměnitelné druhy a usnadnit tak jejich určování v terénu. Je koncipována jako užitečný, a mnohdy nepostradatelný doplněk ke standardním určovacím klíčům. Podrobný popis zahrnuje samce, samice, mladé ptáky různých věkových skupin, ptáky v letu a také změny jejich vzhledu během roku, text je doplněn 1250 špičkovými ilustracemi.
STÁHNOUT ČÍST
Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis ...
Unikátní kniha, určená nejen zkušeným ornitologům, ale i laickým milovníkům ptáků. Jejím cílem není obsáhnout celou evropskou avifaunu, nýbrž popsat podobné, snadno vzájemně zaměnitelné druhy a usnadnit tak jejich určování v terénu. Je koncipována jako užitečný, a mnohdy nepostradatelný doplněk ke standardním určovacím klíčům.
Kniha: Příručka k určování ptáků | Knihy.ABZ.cz
Kupte knihu Příručka k určování ptáků se zaměřením na podrobný popis snadno zaměnitelných druhů od Keith Vinicombe, Alan Harris, Laurel Tucker na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY