Jít vlastní cestou eBook

Fatimma.cz Jít vlastní cestou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jít vlastní cestou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jeff Goins? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jít vlastní cestou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,97 MB

ISBN: 9788026214380

POPIS
Cesta za vlastním posláním je náročná a riskantní, někdy nahání strach, což je důvod, proč ji tak málo lidí dokončí. Toto je kniha o objevování vlastního životního poslání, tom nesmírně cenném pokladu, po kterém všichni toužíme. Je o nalezení úkolu, pro který jsme se narodili.Jak autor vysvětluje, hledání začíná vášní, ale nekončí u ní. Až když se zájmy spojí s tím, co svět potřebuje, začneme žít pro vyšší cíle. Ti, kteří se na této křižovatce ocitli, prožívají něco výjimečného a záviděníhodného. I když je to vzácné, takového cíle může dosáhnout každý, kdo si troufne to zkusit.Líčením vlastní zkušenosti, pozoruhodných příběhů jiných lidí a na základě současného výzkumu motivace a nadání autor ukazuje čtenáři, jak najít své poslání a co čekat na cestě k němu. V každé kapitole vypráví příběh nalezení vlastního poslání po linii na sebe navazujících fází procesu či kroků: 1. Uvědomění 2. Učednictví 3. Praxe 4. Objevování 5. Profese 6. Mistrovství 7. Odkaz.
STÁHNOUT ČÍST
Jit vlastni cestou | HLEDEJCENY.cz
Ve věku 72 let zemřel předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS). Političtí souputníci na něj vzpomínají jako na svéráznou osobnost, která se nebála jít vlastní cestou. Oceňují i jeho smysl pro humor. Podle stranických kolegů byl vášnivým obhájcem demokracie a svobody.
Psychologie | Jít vlastní cestou | Nakladatelství Portál
Ve 24 jsem se vdala, protože to chtěla rodina, očekávalo se to. Ale protože jsem odjakživa člověk, který si jde vlastní cestou, ale nejdřív často zvolí tu cestu menšího odporu a splní očekávání druhých, muselo to prostě asi tak být. Každopádně cenná zkušenost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY