Trvalé štěstí eBook

Fatimma.cz Trvalé štěstí Image

INFORMACE

Trvalé štěstí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Sarah van Gelder. Přečtěte si s námi knihu Trvalé štěstí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Trvalé štěstí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,39 MB

ISBN: 9788075540355

POPIS
Jsme bombardováni zprávami, které nám hlásají, že více, větší a lepší věci jsou klíčem ke štěstí. Ale poté, co nahromadíme věci a čas, skončíme vyčerpaní a zlomení na planetě plné smetí. Co je skutečným zdrojem štěstí? Sarah van Gelder a její kolegové z magazínu YES! prozkoumávají význam pravého štěstí již více než 18 let. V tomto velmi potřebném díle přinášejí fascinující průzkum, hloubkové eseje a přesvědčivé osobní příběhy, které vedou k život měnícím závěrům: co nás dělá skutečně šťastnými, jsou hloubka našich přátelství, kvalita našich společností, přínos, který vnášíme svou prací, a obroda, kterou získáváme z úspěšného přirozeného světa. Autoři nabízejí kreativní způsoby, jak pěstovat štěstí, které je trvalé v každém směru: pečující, stálé, pravé a utvrzující pro jednotlivce, společnost a zemi.
STÁHNOUT ČÍST
Cesty radosti, lásky a štěstí - Inspirativní příběhy a ...
Trvalé štěstí: Žijte jednoduše, žijte dobře, rozlišujte Jsme bombardováni zprávami, které nám hlásají, že více, větší a lepší věci jsou klíčem ke štěstí. Ale poté, co nahromadíme věci a čas, skončíme vyčerpaní a zlomení na planetě plné smetí.
Trvalé štěstí - Aleš Kalina
Trvalé štěstí totiž není založené jen na úspěších a hmotných věcech. Podobně jako dobré zdraví, i pravé štěstí závisí na mnoha různých faktorech. Každý člověk je jiný a to, co udělá radost vám, nemusí potěšit někoho jiného. Navíc se během let měníme.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY