Sexuální sny eBook

Fatimma.cz Sexuální sny Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sexuální sny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Gayle Delaneyová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Sexuální sny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,26 MB

ISBN: 8072810502

POPIS
Sny mnohdy obsahují šifrovaná sdělení našeho nitra a s patřičným klíčem jim lze porozumět. Autorka na základě bohatých zkušeností z Výzkumného střediska snů v Kalifornii i ze své soukromé praxe vyvinula praktickou metodu interpretace snových vizí. Na konkrétních případech vysvětluje, že sexuálně laděné sny mohou vést k odhalení mnoha emocionálních i sexuálních konfliktů v člověku.
STÁHNOUT ČÍST
Erotické povídky a texty • Odkazy.Seznam.cz
"Když máte sexuální sny často, tak to ve skutečnosti znamená, že jste velmi nadržení nebo že se vaše tělo chce dostat z dlouhé sexuální abstinence." U žen hrají i hormony velkou roli. "U žen je obvyklé, že před menstruací se jim zdají sny o agresivních interakcích.
Nejčastější sexuální sny žen - iDNES.cz
Nejčastější sexuální sny žen. Nejste malá holka, abyste snila jen o princi na bílém koni. Vaše představy mohou být pestřejší, odvážnější, nestydaté. 1/2. Pokračovat. Každá z nás si potajmu hříšně sní - o láskách a milováních. Málokterá z nás se ale ke svým snům zcela otevřeně přizná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY