Panenka eBook

Fatimma.cz Panenka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Panenka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Panenka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Panenka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

ISBN: 9788024916187

POPIS
Osmadvacetiletá floridská právnička Amanda Travisová je ztělesněním moderní úspěšné ženy. Je krásná, sebevědomá a energická; miluje svou práci obhájkyně, ve vztazích si zakazuje sentiment, lásku redukuje na uspokojující sex. Je neúnavná, jedinou relaxací jsou pro ni hodiny spinningu ve fitcentru. Zvrat v denní rutině přinese telefonát. Její matku žijící v Torontu obvinili, že v hotelu Four Seasons zastřelila neznámého muže. Amanda, jíž se podařilo vytěsnit z paměti vzpomínky na dětství a domov, se vrací do Kanady, aby se tam znovu setkala s holčičkou-panenkou, jakou bývala: ustrašenou a manipulovatelnou, milující svou panovačnou a náladovou matku. Když se snaží sestavit matčinu obhajobu a odhalit pozadí vraždy, z minulosti vyplouvají tajemství tak temná, že už neohrožují jen Amandinu pověst, ale i její život.
STÁHNOUT ČÍST
Panenka (TV film) (1980) | ČSFD.cz
Vepřová panenka - recepty na každý den. Recepty.cz - on-line kuchařka, kde najdete dobré rady, jaké jídlo si připravit a jaké si na něj nachystat suroviny.
Šťavnatá vepřová panenka 13x jinak | Prima Fresh
Antonín Panenka (born 2 December 1948) is a Czech former footballer who played as an attacking midfielder.He played most of his career for Czech club Bohemians Prague.Panenka won UEFA Euro 1976 with Czechoslovakia.In the final against West Germany, he scored the winning penalty in the shootout with a softly-chipped ball up the middle of the goal as the goalkeeper dived away; this style of ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY