Veselá vdova - IV. eBook

Fatimma.cz Veselá vdova - IV. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Veselá vdova - IV.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Veselá vdova - IV. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Veselá vdova - IV..pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,67 MB

ISBN: 9788073816902

POPIS
Ve čtvrtém dílu historie Nedobylů a Bornů se ke slovu dostává druhá generace, která nepoznala tvrdé životní podmínky svých otců, nesdílí ani jejich ideály a jen lehkomyslně žije z ovoce jejich práce. Osou tohoto románu je příběh Nedobylovy vdovy a jejích dospívajících dětí - rodiny důsledně nevšímavé ke světu rakousko-uherské monarchie v 90. letech devatenáctého a v prvním desetiletí dvacátého století. Rovněž Jan Born, vrstevník starého Nedobyla, nenachází u svých dědiců vlastnosti nezbytné k úspěšnému podnikání.
STÁHNOUT ČÍST
Veselá vdova - IV. - Vladimír Neff, pevná vazba, český ...
Obec Veselá se nachází 13 km východně od Zlína. Patří do valašského regionu. Žije zde trvale 841 obyvatel. První zmínka o obci pochází z roku 1407. Obec má vybudovanou technickou infrastrukturu. Má dobré autobusové spojení s okresním městem. Ve středu obce stojí kaplička zasvěcená sv.
Vladimír Neff - Wikipedie
(iv) více než 72 hodin do začátku Akce - Prodávající je povinen potvrdit dostupnost Vstupenek do 24 hodin od obdržení notifikace ze strany Zprostředkovatele o úspěšném nákupu Vstupenek. ... VESELÁ VDOVA; K této události není dostupná žádná nabídka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY