Veselá vdova - IV. eBook

Fatimma.cz Veselá vdova - IV. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Veselá vdova - IV.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Veselá vdova - IV. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Veselá vdova - IV..pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

ISBN: 9788073816902

POPIS
Ve čtvrtém dílu historie Nedobylů a Bornů se ke slovu dostává druhá generace, která nepoznala tvrdé životní podmínky svých otců, nesdílí ani jejich ideály a jen lehkomyslně žije z ovoce jejich práce. Osou tohoto románu je příběh Nedobylovy vdovy a jejích dospívajících dětí - rodiny důsledně nevšímavé ke světu rakousko-uherské monarchie v 90. letech devatenáctého a v prvním desetiletí dvacátého století. Rovněž Jan Born, vrstevník starého Nedobyla, nenachází u svých dědiců vlastnosti nezbytné k úspěšnému podnikání.
STÁHNOUT ČÍST
Veselá vdova - YouTube
Kniha: Veselá vdova - IV.(Vladimír Neff) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Veselá vdova - Vladimír Neff | KOSMAS.cz - vaše ...
Inzerát Veselá vdova. v okrese Brno-město, cena 45Kč, od elkuba2 na Sbazar.cz. Popis: Vydal ČS spisovatel v r. 1961, první vydání, kniha velmi zachovalý stav, papír. přebal opotřebovaný. + 62 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně (pouze v rámci ČR). Na dobírku neposílám, nikam k předání nevozím.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY