Hunger Games: Síla vzdoru eBook

Fatimma.cz Hunger Games: Síla vzdoru Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hunger Games: Síla vzdoru! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hunger Games: Síla vzdoru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Hunger Games: Síla vzdoru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,37 MB

ISBN: 9788025343081

POPIS
Hunger games slaví deset let! My slavíme také, speciálním vydáním s novými obálkami.Tenhle titul je dostupný také jako komplet.Jmenuji se Katniss Everdeenová. Proč nejsem mrtvá? Měla bych být. Proti všem očekáváním přežila Katniss Hladové hry dvakrát, ale ani poté nemá klid. V zemi Panem vypuklo povstání. Kapitol je naštvaný a chce pomstu. Kdo by měl za nepokoje zaplatit? Katniss. A co je nejhorší? Prezident Snow dal jasně najevo, že v bezpečí není vůbec nikdo. Bude připravovaná revoluce v čele s Katniss úspěšná? Cena může být hodně vysoká. Závěrečný díl světového knižního bestselleru.
STÁHNOUT ČÍST
hunger games síla vzdoru 2 - ke stažení | Hellspy
Název souboru: Hunger Games 3 - Síla vzdoru 1. část.avi Velikost: 769.27 MB Typ souboru: avi
Hunger Games / Hry o život: Síla vzdoru - zajímavosti ...
Hunger Games - Síla vzdoru Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. Proti všem očekáváním přežila Katniss hladové hry dvakrát, ale ani poté nemá klid. V zemi Panem vypuklo povstání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY