Záskok eBook

Fatimma.cz Záskok Image

INFORMACE

Záskok je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Nicholls. Přečtěte si s námi knihu Záskok na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Záskok.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

ISBN: 9788025709634

POPIS
Fenomenální spisovatel David Nicholls, kterého proslavil skvělý (a úspěšně zfilmovaný) román Jeden den, přichází s brilantní novinkou. Záskok je humorný román určený pro každého, kdo chtěl být někdy hercem.Humorný román z divadelního prostředí o tom, že i druhořadí herci občas dostanou svou šanci. Zatímco krásný a talentovaný Josh Harper, later ego lorda Byrona, kterého hraje, jde z role do role a chystá se na kariéru v Hollywoodu, jeho kolega Stephen McQueen s nešťastným jménem mnohem slavnějšího, již zesnulého hollywoodského kolegy je odborníkem na mrtvoly v televizních seriálech, a navíc zaskakuje za Joshe ve hře o Byronovi. Akorát že záskok za supermana kypícího zdravm nikdy není potřeba - dokud se na něj neusměje štěstí. A nejde tu jen o záskok divadelní, ale i postelový...
STÁHNOUT ČÍST
Divadlo Járy Cimrmana - Záskok - YouTube
Záskok je jedna z mým nejoblíbenějších her, hned vedle Dlouhého, širokého a krátkozrakého. Dokud jsem se nezačala dívat na Cimmrmana, ani jsem netušila, že je Svěrák tak skvělý herec a jelikož miluji divadlo, tak se není co divit, že až tady si mě získal :o) Hned bych šla na nějakou jejich hru do divadla :o) (15.6.2018)
Záskok (1997) - hlášky ve filmu - FDb.cz
Premiérový díl oblíbeného seriálu. Jste na urgentním příjmu. Začíná boj o život. Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí (2020). Tomášek chce, aby Mašková řešila své problémy, a o pomoc požádá i primáře Bojana. Odmítnutý Prokop stále hledá cesty, jak se dostat k Lauře. Adam zprostředkuje setkání Rasputina s klukem, kterému zachránil život.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY