Motocykly, Automobily eBook

Fatimma.cz Motocykly, Automobily Image

INFORMACE

Hledáte knihu Motocykly, Automobily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Miroslav Gomola? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Motocykly, Automobily.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,23 MB

ISBN: 8085991406

POPIS
Sběratelství je zajisté jednou z nejrozšířenějších a nejušlechtilejších činností či vášní, ať se týká čehokoliv. Motorová vozidla, potažmo automobily a take motocykly, jsou zcela samostatnou kapitolou v oboru sběratelském, ve kterém sbírání a renovace či restaurování historických strojů zaujímá zcela výsadní postavení. Je to však koníček po všech stránkách velmi náročný. Tato mimořádná náročnost je však kompenzována na rozdíl od jiných sběratelských komodit nevídanou užitnou hodnotou. Splňuje totiž hned několik hledisk a to nejen potěšení z vlastnictví, renovace či pohledu na mnohdy nezapomenutelnou technickou dokonalost, ale také umožňuje skutečné využití - tedy jízdu, což je pro většinu sběratelů zážitkem nad všechny dříve zmíněné.
STÁHNOUT ČÍST
Úvěr - Leasing CZ
Zákazníkům nabízíme nejširší sortiment vysoké kvality za přijatelnou cenu pro motocykly, automobily, kamiony a průmysl. DENICOL racing motor oil je specialistou pro motocyklové mazání s tradicí více než sto let.
Auto, moto - Živéfirmy.cz
Financování automobilů a motocyklů. Pomůžeme vám financovat nákup automobilu nebo motocyklu. Rychle, jednoduše a bez problémů. Své nové vozidlo si můžete užívat již následující den.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY