Nejdelší den Adama T. eBook

Fatimma.cz Nejdelší den Adama T. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejdelší den Adama T.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejdelší den Adama T. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Nejdelší den Adama T..pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,90 MB

ISBN: 9788075293749

POPIS
Nový dojemně tragikomický příběh od populárního autora Patricka Nesse o odvaze přijmout své pravé já a prožít život naplno.Adam Thorn právě prožívá nejhorší a nejdivočejší den svého života. Ve vztazích to skřípe, v práci se mu víc než nedaří, a vrcholem všeho je konflikt s otcem. Otec farář, on teenager a gay, který oběma převrátí život vzhůru nohama. Adamův den je plný konfliktů, útěků a vysvětlování. Den plný lásky i zlomených srdcí. Ale možná, opravdu jen možná, i špetky naděje... Prožijte s Adamem naplno jeho bouřlivé vztahy a najděte uvnitř, stejně jako on, sílu objevit pravdu sami o sobě.Patrick Ness, populární autor literatury pro dospívající jehož proslavila zejména úspěšná sci-fi série Chaos, po jejím dopsání rozhodně nezahálí. Všechny jeho samostatné romány, temně pohádkové Volání netvora, záhadné, dystopické Něco víc i nejnovější originální a jemně parodické My ostatní tu prostě žijem, se vyznačují překvapivou hloubkou, stylovou suverenitou a žánrovými přesahy.
STÁHNOUT ČÍST
Nejdelší den Adama T. | KNIHCENTRUM.cz
Nejdelší den Adama T. od Patrick Ness v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Nejdelší den Adama T. - Patrick Ness, 2018, pevná vazba s ...
Nejdelší den Adama T. od Patrick Ness v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY