Štěnice eBook

Fatimma.cz Štěnice Image

INFORMACE

Štěnice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ben H. Winters. Přečtěte si s námi knihu Štěnice na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Štěnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

ISBN: 9788025324509

POPIS
Milujete příběhy, při kterých se bojíte tak, že rozsvěcíte všechna světla, ale prostě musíte číst dál? Tak tuhle knihu nepouštějte z ruky! Susan a Alex našli byt snů. Majitelka domu je sice poněkud výstřední a údržbář stále mumlá něco o sklepě, ale za tak nízký nájem by byl hřích ten byt nebrat. Jednoho rána se Susan probudí s divnými štípanci na těle. Každé ráno přibývají další. Susan zjišťuje, že jejich byt je zamořen štěnicemi. Proč má ale štípance jen ona? A jak to, že odporný hmyz nikdo jiný nevidí? Začíná z toho šílet. Děje se něco zlověstného. Ale je to doopravdy, nebo má ty odporné štěnice jenom ve své hlavě?
STÁHNOUT ČÍST
GSM ODPOSLECHY - ŠTĚNICE | SpionSvet.cz
Štěnice kousnutí jak se pozná. Štěnice patří mezi velmi nepříjemné parazity, které si můžeme zavléct celou řadou způsobů. Jejich kousnutí se často projevují zpětně nebo dokonce vůbec ne, takže v první chvíli bývá těžké poznat, že právě váš byt je tímto nepříjemným hmyzem zamořen.
Přípravky proti štěnicím | Pasti.cz
A ono opravdu chvilku trvá než ta štěnice naroste a je k poznání,takže mi taky chvilku trvalo než jsem přišla na to že to jsou opravdu ony.Pokud je štěnice ještě malá a rozmáčkneš ji,tak tak divně páchne.A já jsem to s nimi vyřešila tak,že jsem zavolala DDD,přijel pán,nějakou speciální pistolí mi vyčoudil celý ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY