Štěnice eBook

Fatimma.cz Štěnice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Štěnice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Ben H. Winters? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Štěnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,60 MB

ISBN: 9788025324509

POPIS
Milujete příběhy, při kterých se bojíte tak, že rozsvěcíte všechna světla, ale prostě musíte číst dál? Tak tuhle knihu nepouštějte z ruky! Susan a Alex našli byt snů. Majitelka domu je sice poněkud výstřední a údržbář stále mumlá něco o sklepě, ale za tak nízký nájem by byl hřích ten byt nebrat. Jednoho rána se Susan probudí s divnými štípanci na těle. Každé ráno přibývají další. Susan zjišťuje, že jejich byt je zamořen štěnicemi. Proč má ale štípance jen ona? A jak to, že odporný hmyz nikdo jiný nevidí? Začíná z toho šílet. Děje se něco zlověstného. Ale je to doopravdy, nebo má ty odporné štěnice jenom ve své hlavě?
STÁHNOUT ČÍST
GSM odposlech - štěnice
Odposlechy - štěnice mají unikátní vlastnosti, které nemá žádné jiné zařízení. Tato zařízení můžete použít k odposlechu vašeho domova, nahrávání zvukových záznamů, ke sledování mobilů či PC klávesnici.
štěnice překlad z češtiny do němčiny - Seznam Slovník
Jak poznat, zda máte v domě štěnice? Štípance na těle - 2-3 pupínky vedle sebe, které hodně svědí. Trus (černé tečky) v posteli a jejím okolí. Nález svleček (průsvitná svlečená kůže brouka). Vajíčka (bílé podlouhlé tyčinky).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY