Štěnice eBook

Fatimma.cz Štěnice Image

INFORMACE

Štěnice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ben H. Winters. Přečtěte si s námi knihu Štěnice na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Štěnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,61 MB

ISBN: 9788025324509

POPIS
Milujete příběhy, při kterých se bojíte tak, že rozsvěcíte všechna světla, ale prostě musíte číst dál? Tak tuhle knihu nepouštějte z ruky! Susan a Alex našli byt snů. Majitelka domu je sice poněkud výstřední a údržbář stále mumlá něco o sklepě, ale za tak nízký nájem by byl hřích ten byt nebrat. Jednoho rána se Susan probudí s divnými štípanci na těle. Každé ráno přibývají další. Susan zjišťuje, že jejich byt je zamořen štěnicemi. Proč má ale štípance jen ona? A jak to, že odporný hmyz nikdo jiný nevidí? Začíná z toho šílet. Děje se něco zlověstného. Ale je to doopravdy, nebo má ty odporné štěnice jenom ve své hlavě?
STÁHNOUT ČÍST
Vše, co jste chtěli vědět o štěnicích, ale báli jste se ...
Štěnice kousnutí jak se pozná. Štěnice patří mezi velmi nepříjemné parazity, které si můžeme zavléct celou řadou způsobů. Jejich kousnutí se často projevují zpětně nebo dokonce vůbec ne, takže v první chvíli bývá těžké poznat, že právě váš byt je tímto nepříjemným hmyzem zamořen.
štěnice překlad z češtiny do němčiny - Seznam Slovník
Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s výskytem štěnice nemá čistota nic společného. Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY