Aby vám peníze dobře sloužily eBook

Fatimma.cz Aby vám peníze dobře sloužily Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Aby vám peníze dobře sloužily! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Aby vám peníze dobře sloužily a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Aby vám peníze dobře sloužily.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,33 MB

ISBN: 9788090577114

POPIS
Máte pocit, že vaše děti ve věku 9 - 13 let chtějí všechno a hned? Slýcháte od nich, že „nutně“ potřebují nový mobil a nemají ponětí, že stojí tolik jako váš měsíční plat?Anebo se vás ptají, proč někdo bydlí v bytě na hypotéku a jiný v pronájmu v domě s majitelem? Pořád jim někdo říká, že mít dluhy je špatné. Zárověň ale slyší, že si úspěšní podnikatelé berou úvěry na rozvoj své firmy?Dejte jim přečíst novou knihu známé publicistiky Denisy Proškové Aby vám peníze sloužily (… a nikam vám neuletěly).Seznámí se v ní s pojmy jako je půjčka, špatný ale i smysluplný dluh, úroky, úvěr, ale také s principy pojištění či se základy investování. Kniha jim – adekvátně věku – přibližuje i mechanismu ekonomického fungování firmy. Jakou zodpovědnost nese podnikatel a osvětlí, jakým způsobem pracují banky.Zároveň zdůrazňuje i sociální aspekt. Že se nemají srovnávat s druhými. Že se v oblasti financí mají rozhodovat výhradně podle svých skutečných možností a nikoli podle tužeb a podle toho, co mají nebo chtějí druzí. Vede je tak k odpovědnosti za sebe sama a k tomu, aby v budoucnu nespoléhali na své okolí, ale především na sebe. Nezatracuje ani chudobu, ani bohatství a ukazuje, že i lidé z různých sociálních skupin mohou bez závisti žít vedle sebe a být přáteli.Knížka volně navazuje na předchozí publikaci stejné autorky Kde rostou peníze, která je určena dětem mladšího školního věku a seznamuje je se základními finančními pojmy.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Aby vám peníze dobře sloužily (Denisa Prošková ...
Objednávejte knihu Aby vám peníze dobře sloužily v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Aby vám peníze dobře sloužily | Dumknihy.cz - knihy po ...
Kniha: Aby vám peníze dobře sloužily (Denisa Prošková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY