Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska eBook

Fatimma.cz Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,48 MB

ISBN: 8055112797

POPIS
Vytaste ceruzku a vrhnite sa na najnovšie hlavolamy z Japonska! Logický číselný hlavolam kakuro rozbúcha srdcia všetkým, ktorí si radi lámu hlavu. Vraj je ešte napínavejší ako sudoku. Pravidlá sú jednoduché a netreba mať ani matematické nadanie. Hlavolamy kakuro v troch stupňoch obťažnosti, od ľahkých po veľmi náročné, ponúkajú zábavu mladým i starým. 128 nových hlavolamov kakuro Zrozumiteľný výklad pravidiel Rady a triky pri riešení Všetky riešenia v prílohe.
STÁHNOUT ČÍST
Kakuro - Nové zábavné hlavolamy z Japonska - brožovaná ...
Moderní společenské hry se stávájí populárnějšími a populárnějšími. Typickými vlastnostmi moderních deskových a karetních her bývá proměnlivý herní plán, menší role náhody, zapojení komunikace nebo například příběh, který celou hru provází.
10 fascinujících věcí, které jsi (možná) nevěděl o ...
Rébusy kakuro se někdy označují jako číselné křížovkya jsou stejně podnětné jako sudoku. Pravidla jsou jednoduchá. Je třeba pouze vyplnit prázdná políčka čísly od 1 do 9 tak, aby dohromady dávala součet uvedený hned vedle řádku nebo nad sloupečkem - a žádné z čísel se nesmí opakovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY