Hurá do vany: Králíček eBook

Fatimma.cz Hurá do vany: Králíček Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hurá do vany: Králíček! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hurá do vany: Králíček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hurá do vany: Králíček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,79 MB

ISBN: ",

POPIS
Krásně ilustrované knížky do vany potěší každé děťátko. Jsou plné roztomilých básniček. Zkrátka nesmějí chybět v žádném kočárku a v žádné dětské vaničce! Roztomilé barevné obrázky zaujmou a zabaví. V případě znečištění se dá knížka bez potíží očistit a znovu použít. Pro děti od narození.Navlékněte knížku na ruku a zabavte své děťátko.
STÁHNOUT ČÍST
Hurá do vany Králíček - maňásek do vany NAKLADATELSTVÍ SUN ...
Sun HURÁ DO VANY! Králíček . Kniha - 8 stran, česky, omývatelný potah Krásně ilustrované knížky do vany potěší každé děťátko. Jsou plné roztomilých básniček. Zkrátka nesmějí chybět v žádném kočárku a v žádné dětské vaničce! Roztomilé barevné obrázky zaujmou a zabaví.
Hurá do vany Králíček - maňásek do vany - knihkupectví ...
Sun HURÁ DO VANY! Tygřík (978-80-7371-120-7) Krásně ilustrované knížky do vany potěší každé děťátko. Jsou plné roztomilých básniček. Zkrátka nesmějí chybět v žádném kočárku a v žádné dětské vaničce! Roztomilé barevné obrázky zaujmou a zabaví.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY