Mezinárodní daňové vztahy eBook

Fatimma.cz Mezinárodní daňové vztahy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mezinárodní daňové vztahy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mezinárodní daňové vztahy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní daňové vztahy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,15 MB

ISBN: 9788075524003

POPIS
Obsah této knihy byl sestaven na základě dotazů široké veřejnosti. Vzhledem k šíři témat byla kniha nazvána Mezinárodní daňové vztahy, protože se týká rozmanitých situací, s nimiž se podnikatelé setkávají při své každodenní činnosti, kde se vyskytuje jakýkoli zahraniční prvek. Pokud by se kniha věnovala striktně problematice mezinárodního zdanění ve významu, který je tomuto pojmu odbornou veřejností přiřazován, neobsahovala by např. kapitoly Zahraniční služební cesta nebo Kursové rozdíly. Ale právě tyto dotazy veřejnosti dělají z knihy co do obsahu ojedinělou publikaci na českém trhu, neboť nepokrývá jen klasické otázky mezinárodního zdanění ohledně rezidentství, stálé provozovny, srážkové daně či zajištění daně.Kniha rovněž obsahuje kapitolu o právních předpokladech podnikání zahraničních osob v České republice, a zahrnuje tedy i otázky z práva obchodního a živnostenského. Dále se zabývá otázkami práva pracovního, řeší otázky účetní a v neposlední řadě se zabývá zdaněním fyzických osob pracujících v zahraničí, a to jak českých občanů pracujících v zahraničí, tak cizinců pracujících v České republice.Součástí knihy je i krátký znalostní test na prověření znalostí nabytých při čtení knihy.
STÁHNOUT ČÍST
Mezinárodní daňové vztahy | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Mezinárodní daňové vztahy Autor: Skalická, Hana Nakladatel: Wolters Kluwer EAN: 9788075524003 ISBN: 978-80-7552-400-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 304 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23 cm Rok vydání: 2016 (3. vydání)
Mezinárodní daňové vztahy - Hana Skalická — Kniha.cz
Vzhledem k šíři témat byla kniha nazvána Mezinárodní daňové vztahy a dalo by se říci, že se týká rozmanitých situací, s nimiž se podnikatelé setkávají při své každodenní činnosti, kde se vyskytuje jakýkoli zahraniční prvek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY