Public Private Partnership eBook

Fatimma.cz Public Private Partnership Image

INFORMACE

Public Private Partnership je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Ostřížek. Přečtěte si s námi knihu Public Private Partnership na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Public Private Partnership.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

ISBN: 8071797449

POPIS
Příležitost a výzva je hlavním mottem projektů PPP. Kniha Jana Ostřížka a kol. přináší ucelené zpracování tématu Public Private Partnership tak, aby čtenář snadno pochopil, proč je partnerství soukromého a veřejného sektoru v posledních letech takovou výzvou. PPP projekty se používají ve všech vyspělých zemích světa nejen proto, že veřejný sektor může ušetřit peníze daňových poplatníků, ale hlavně proto, že v sobě skrývají celou řadu příležitostí a přenos vybraných rizik na soukromé společnosti.Kniha bude jistě velkým přínosem pro větší veřejné povědomí o Public Private Partnership, ale bude i první "učebnicí" v českém jazyce, ktorá se tématem erudovaně zabývá.
STÁHNOUT ČÍST
How Do You Build Effective Public-Private Partnerships ...
Public Private Partnerships ... PPPs transfer delivery, cost and performance risk to the private sector - this protects the public sector from delays, cost overruns and poor performance.
What are Public Private Partnerships? | Public private ...
An Exploration of the legal and Commercial Challenges facing PPPs in Kenya.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY