Cesta kolem světa očima dětí eBook

Fatimma.cz Cesta kolem světa očima dětí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cesta kolem světa očima dětí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cesta kolem světa očima dětí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Cesta kolem světa očima dětí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

ISBN: 9788027102679

POPIS
Procestuj s námi země blízké i vzdálené. Dozvíš se, jak vypadají lidé, kteří tam žijí, co dělají nejraději, jaká mají oblíbená jídla, jaké mají zvyky a tradice, která místa ve své zemi nejvíce obdivují a spoustu dalších úžasných věcí. O všem ti budou vyprávět místní kluci a holky. Budeš s nimi řešit zapeklité hádanky, učit se slovíčka a nakonec si můžeš zahrát i skvělou stolní hru!Super hra v knize!
STÁHNOUT ČÍST
Student vyhrál cestu snů, za tři týdny obletěl svět - iDNES.cz
Název: Cesta kolem světa očima dětí. Autor: Malvina Miklós. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-271-0267-9. EAN: 9788027102679. Objednací kód: NA306091
Cesta kolem světa očima dětí - Malvina Miklós | Kniha na ...
Všechny informace o produktu Kniha Cesta kolem světa očima dětí - Miklós Malvina, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesta kolem světa očima dětí - Miklós Malvina.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY