Teo Nanácatl - Posvátná vizionářská houba eBook

Fatimma.cz Teo Nanácatl - Posvátná vizionářská houba Image

INFORMACE

Hledáte knihu Teo Nanácatl - Posvátná vizionářská houba? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Ralph Metzner? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Teo Nanácatl - Posvátná vizionářská houba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,28 MB

ISBN: 9788073872823

POPIS
Tato kniha poutavě popisuje stavy rozšířeného vědomí a léčivé účinky vizí, které na vlastní kůži zakusili uživatelé těchto psychoaktivních hub působící v různých oborech – od umění až po psychologii. Nabízí informace od přímých účastníků výzkumných projektů, jako byly Harvardský projekt výzkumu psilocybinu, projekt Věznice Concord a projekt Velký pátek. Popisuje, jak se užívání hub s obsahem psilocybinu rozšířilo díky průzkumníkům stavů rozšířeného vědomí z mexických hor do Severní Ameriky, Asie a Evropy. Uvádí také, jak byl psilocybin od šedesátých let využíván v psychoterapii, při rehabilitaci vězňů, podpoře tvořivosti a navozování mystických zážitků, a popisuje výzkum jeho použití při léčbě obsedantně-kompulzivní poruchy. Více než třicet přispěvatelů píše na stránkách této publikace o chemických, biologických, kulturních, psychologických a zážitkových aspektech psilocybinových hub.
STÁHNOUT ČÍST
Teo nanácatl Posvátná vizionářská houba (Ralph Metzner ...
Kupte knihu Teo nanácatl Posvátná vizionářská houba (Ralph Metzner) s 7 % zľavou za 8.53 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
Astrologie, esoterika, záhady | Zboží.cz
Teo nanácatl Posvátná vizionářská houba (2011) | Metzner, Ralph | ISBN: 9788073872823 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY