Krypty a draci eBook

Fatimma.cz Krypty a draci Image

INFORMACE

Hledáte knihu Krypty a draci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Peter Haining? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Krypty a draci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,37 MB

ISBN: 8071972371

POPIS
Jméno Petera Haininga u nás díky antologiím jako Divodějní, Čaroplavci či Šílení rytíři zdaleka není neznámé. Tentokrát si známý lovec povídek vytýčil trochu jiný úkol: antologie měla obsahovat zajímavé kousky od minulých i současných mistrů žánru, pričemž žádný z nich nesměl vyjít jinak než časopisecky. A tak se čtenářům představí málem ztracené perly od slovutných autorů, jakými bezesporu jsou Bram Stoker, H. P. Lovecraft, Arthur Ransome či Ray Bradbury, krerý k této knize navíc napsal předmluvu. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak Poeova povídka Maják, již pro tuto antologii nedopsal nikdo jiný než Robert Bloch.
STÁHNOUT ČÍST
Fotografie hry Duchové, Démoni a Draci - Zatrolené hry
Kniha Peter Haining: Krypty a draci ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno.
Stapledon, Olaf - Scifibaze - Zahraniční autoři
Kniha Krypty a draci od autora HAINING, Peter v katalogu. NEBO si nechte zaslat upozornění, až bude titul 'HAINING, Peter Krypty a draci' skladem. Zadejte svůj e-mail:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY