Sedm cest do pekla eBook

Fatimma.cz Sedm cest do pekla Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sedm cest do pekla! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sedm cest do pekla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Sedm cest do pekla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,29 MB

ISBN: 8072171321

POPIS
Křičící orli", příslušníci americké 101. vzdušné výsadkové divize — mateřské jednotky fiktivního hrdiny Ryana ze Spielbergova filmu Zachraňte vojína Ryana —, se právě vrátili z bitvy "o příliš vzdálený most", z neblahé operace Market Garden, kterou řídil maršál Montgomery. Když se blížily Vánoce roku 1944, byla divize stažena z pásma bojů k zaslouženému odpočinku a rekreaci. Přestože se před několika málo týdny nepodařilo udržet předmostí na Rýně u Arnhemu, zdálo se, že Eisenhowerovu válečnou mašinerii již nic nezastaví. A pak Hitler nařídil mohutný německý protiútok domněle neproniknutelným Ardenským lesem. Drtivá přesila německých tankových a obrněných sil snadno prorazila řídce obsazené spojenecké linie a mířila na Antverpy a k pobřeží. Německé vítězství v bitvě o výběžek ("Battle of the Bulge"), jak se nyní toto střetnutí nazývá, by vrazilo klín mezi spojenecké armády, ochromilo jejich útok do nitra Říše a prodloužilo válku — možná o celé roky..Kniha obsahuje 10 stran černobílé přílohy.
STÁHNOUT ČÍST
Sedm / Se7en (1995) | ČSFD.cz
V době sociálních médií může podnik za den uspět, nebo ztroskotat, a na nás je, aby to byla ta první varianta. Ovšem pokud je chci zachránit, musím jít do pekla a zpět," konstatuje úvodem Superšéf Pohlreich. Očekávaný pořad Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět uvidíte v premiéře v pátek 7. února ve 20.15 na Primě.
Cesta do pekla (2009) - Give 'em Hell, Malone - FDb.cz
Knížky. LPčka. Vlastní plynutí času. Co kniha, to jiná dimenze. V Jihlavě osobně, virtuálně kdekoli.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY