Mikulášovy sebrané spisy (komplet) eBook

Fatimma.cz Mikulášovy sebrané spisy (komplet) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mikulášovy sebrané spisy (komplet)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mikulášovy sebrané spisy (komplet) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Mikulášovy sebrané spisy (komplet).pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,73 MB

ISBN: 8073812231

POPIS
Mikuláš je malý nezbedný klučík s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. Už v 60. letech se stal ve Francii jedním ze symbolů dětské literatury a od té doby bavil čtenáře po celém světě. Jeho příběhy dostanou každého svým promyšleným a nevinným humorem, lehkostí stylu, a výjimečným literárním talentem autora – Réné Goscinyho. Příhody Mikuláše a jeho legračních kamarádů tlustého Vendelína, vychloubavého Augustína, silného Albína, šprta Celestýna, Kryšpína,Viktorína či Fridolína jsou vlastně celkem obyčejné postřehy všedních dnů, nebýt Goscinyho geniálního stylu, talentu zachytit dětský způsob uvažování a dodat příběhům výborné a nečekané pointy či legrační kontrasty.
STÁHNOUT ČÍST
Komplet 5ks Mikulášovy sebrané spisy - Knihkupectví Ládví
Komplet 5ks Mikulášovy sebrané spisy - Mikuláš komplet 5 knih - Malý Mikuláš, Mikulášovy prázdniny, Mikulášovy průšvihy, Mikulášovy přestávky, Mikuláš a jeho přátelé. Mikuláš je malý nezbedný klučík s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasný
Dárkové knižní boxy a komplety | Fantasyobchod.cz
Kniha Mikulášovy sebrané spisy - Komplet(René Goscinny) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY