Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy eBook

Fatimma.cz Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,98 MB

ISBN: 9788073313708

POPIS
Kniha obsahuje moderní český překlad Rejchova raného spisu O novém systému fugy, jenž je teoretickým zdůvodněním autorova zásadního kontrapunktického cyklu 36 fug pro klavír (tento cyklus můžeme s ohledem na rozsah i obsah zařadit mezi klíčová díla, jakými jsou oba díly Dobře temperovaného klavíru J. S. Bacha, Ludus tonalis P. Hindemitha a 24 Preludií a fug D. Šostakoviče). Vít Havlíček podrobně analyzuje uvedený Rejchův spis a zasazuje jej do historického i hudebněteoretického kontextu.Druhá část knihy je věnována Rejchově pojetí fugy v Pojednání o pokročilé hudební kompozici. Toto kompendium vyšlo v Paříži v době, kdy byl již Rejcha uznávanou autoritou a váženým pedagogem pařížské konzervatoře. Jedná se o jeho nejrozsáhlejší a nejobsáhlejší hudebněteoretické dílo. Publikace je doplněna mnoha notovými příklady, v příloze je uvedeno faksimile spisu O novém systému fugy, doprovodný obrazový materiál a přepis vybraných fug z Rejchova kompendia Pojednání o pokročilé hudební kompozici.
STÁHNOUT ČÍST
Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy levně, cena 201 Kč ...
Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy Autor: Vít Havlíček Kniha obsahuje moderní český překlad Rejchova raného spisu O novém systému fugy, jenž je teoretickým zdůvodněním autorova zásadního kontrapunktického cyklu 36 fug pro klavír (tento ...
Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy | Odborná literatura a ...
Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy. Kdo napsal knihu Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy? Autorem je Vít Havlíček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY