Latina pro gymnázia I. eBook

Fatimma.cz Latina pro gymnázia I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Latina pro gymnázia I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Latina pro gymnázia I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Latina pro gymnázia I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

ISBN: 8085927474

POPIS
Zcela originálně koncipovaná učebnice je určena nejen pro školy a kursy, ale i pro samouky. Je rozvržena do tří dílů - první dva díly poskytují základy latinské mluvnice a slovní zásoby, třetí díl bude čítanka originálních latinských textů. Rozsáhlý studijní i procvičující materiál, graficky rozlišený na studijní minimum a rozšiřující výuku, umožňuje použití učebnice pro základní kurs latiny a zároveň pro náročnější typy výuky. Předností učebnice je i to, že prezentuje spojitost původních latinských slov s živými slovy, případně slovními spojeními v současné češtině. Text je oživen fotografiemi některých uměleckých děl a humoristickými ilustracemi Pavla Raka na téma starých řeckých bájí. Mluvnice prvního dílu učebnice obsahuje kompletní pravidelné skloňování, veškeré tvary slovesného prézentního kmene a základní prvky syntaxe, druhý díl dokončuje nauku o latinském slovese.
STÁHNOUT ČÍST
Latina pro Gymnázia španar,Kettner, prodám, na prodej
Zboží ze stejné kategorie - Latina pro gymnázia I. Latina pro SŠ - II.část. Dvoudílná řada učebnic latiny je určená zejména pro gymnázia. První díl seznamuje s ... Kód: 0157647 Autor: Seinerová Vlasta EAN: 9788071687863 Dostupnost: U dodavatele. ks. Cena s DPH:
Latina pro gymnázia II. - Jiří Pecha od 217 Kč - Heureka.cz
[verze ke stažení] Latina pro gymnázia. Július Špaňár, Emanuel Kettner (Praha 1993) Tip: pro rychlé hledání (Internet Explorer i Mozilla) stiskněte CTRL+F. Význam antické kultury strana 5, 6-7, 8-9
SOUVISEJÍCÍ KNIHY